PORTSAN FABRİKA

Mermer sektöründe bir marka olmanın haklı gururunu yaşayan Portsan Mermer olarak, bir marka olmanın getirdiği sorumluluklar dahilinde gelişim ivmemizi her geçen günle birlikte artırmaktayız.

Üstlendiğimiz misyonu yaşatan dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli çalışma prensibimizin ışığında, kurulduğumuz günden bu yana inancımızı, hedeflerimizle yan yana azimle yaşatarak başarılı işlerin altına imzamızı attık. 1988 yılından  bu yana bünyemizde üretilen tüm ürünlerimiz Türkiye’de ve Dünya’da yüzlerce projede yer aldı.

İnovasyon ve küreselleşen Dünya’da uluslararası rekabetten ödün vermeden, Arge çalışmalarımız ile uluslararası bazda yer aldığımız projelerimizin sorumluluğunu oldukça iyi bilen Portsan Mermer olarak, hiç bir başarının tesadüf olmadığını ispatlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktan geçiyor.

Yeni teknolojiye ayak uydurma ve girişimci ruhumuzun çizdiği rota ile uzman yönetim kadromuz ve tecrübeli çalışanlarımızın liderliği bir araya geldiğinde, ortaya müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet çıkmaktadır. Biz de Portsan mermer olarak, başarımızın sırrını bu şekilde açıklıyoruz. Çünkü şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebildiğimizi düşündüğümüz sistemimiz ile diğer sektör firmalarından ayrıldığımızı biliyoruz.

Öncelikli olarak Portsan Mermer olarak hedefimiz, çalışanlarımız için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesine düşen görevi yerine getirmektedir. Özellikle gerçekleştirmiş olduğumuz sosyal sorumluluk projelerimizin ana hedefleri ve hedef kitleleri hep bu yönde olmuştur.

 

Aradığınız projeleri bulmak için yazmaya başlayın.