PORTSAN

Her zaman öncü olmaya devam edeceğiz.

We love what we do

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

PORTSAN

Hakkımızda

Her zaman öncü olmaya devam edeceğiz.

Toplam kalite yönetimi, Müşteri memnuniyeti, Etkin İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevre Yönetim Sistemleri gibi kavramları firma kültürü olarak özümseyen Portsan A.Ş. çalışanlarına sürekli eğitimleri ile hizmet kalitesini arttırarak mermer sektörüne öncülük etmektedir.

Doğaltaşı yeniden yorumlayarak doğayı koruyan ve  günümüz ihtiyaçlarını karşılayabilecek konuma getiren PORTSAN, 20 bin m2’si kapalı, toplam 75 bin m2’lik bir alan üzerine kurulmuş olan üretim tesislerinde, 5 ayrı ocağından elde ettiği hammaddeleri işleyerek, yıllık 1.750.000m2 üretim kapasitesi bulunmaktadır. Uluslararası standartlarda plaka, fayans, ebatlı mermer  ve antik ürünler üretmektedir.

Toplam kalite yönetimi, Müşteri memnuniyeti, Etkin insan kaynakları yönetimi, İş sağlığı ve güvenliği, Çevre yönetim sistemleri gibi firma kültürü kavramlarını özümseyen Portsan, şirket içi eğitim faaliyetleri ile şirket kültürünü geliştirmektedir.

PORTSAN, yeniliklere açık yapısı ve vizyon genişliği ile, kaliteli ürün ve hizmetin yanısıra, çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarının bilincinde olarak faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 

PORTSAN

Kurumsal

Firma Profili

Kalite Belgeleri

Kataloglar

Müşteri Memnuniyeti

Sosyal Sorumluluklar

PORTSAN

Her zaman öncü olmaya devam edeceğiz.

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
Videoyu oynat

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Videoyu oynat

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.